Tommy Hilfiger Denton

74 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Tommy Hilfiger Denton

Tommy Hilfiger Denton kojarzy się z modnymi spodniami, także jeansowymi, oraz stylowymi akcesoriami. Projekty marki skierowane są do kobiet i mężczyzn, którzy poszukują spodni w stylu casual oraz jeansów idealnych na każdą okazję.

Tommy Hilfiger Denton to modny krój oraz wygodne wykończenia

Marka doskonale się wpisuje w oczekiwania swoich klientów, którzy wybierając spodnie Tommy Hilfiger Denton stawiają na ich modny krój oraz wygodne wykończenia. Spodnie jeansowe, bez których trudno sobie wyobrazić spędzanie czasu wolnego, dostępne są zarówno jako klasyczny denim czy spodnie w odcieniu spranego jeansu. Można wśród nich znaleźć również spodnie z jeansu farbowanego, w większości w odcieniach czerni i szarości. Projektanci marki przekonują, że spodnie z jeansu mogą być wygodne bez względu na to, czy będą to jeansy typu slim fit idealnie dopasowane do sylwetki, czy może spodnie typu boyfriendy z szerszymi nogawkami, które szczególnie dobrze wyglądają z podwiniętymi nogawkami i sportowymi tenisówkami.

Tommy Hilfiger Denton nawiązuje do modnych trendów poprzez detale

Spodnie casual zaproponowane przez Tommy Hilfiger Denton umiejętnie łączą elegancję spodni wizytowych o prostym kroju z detalami, podkreślającymi ich bardziej nieformalny charakter. Praktyczni biznesmeni sięgają po jednolite chinosy o prostych nogawkach, których fason nawiązuje do eleganckich spodni. Zapięcie na dodatkowy guzik w pasie podkreśla ich oficjalny fason. Równie popularne są spodnie z materiału z dodatkowymi kieszeniami na nogawkach, przypominające klasyczne bojówki. W wielu modelach spodni marka nawiązuje do modnych trendów poprzez detale. W spodniach jeansowych będą to modne przetarcia i wstawki, z kolei w pozostałych modelach spodni może to być rodzaj zapięcia czy dodatkowe przeszycia. Istotnym elementem w męskich stylizacjach są również paski, które Tommy Hilfiger Denton zaprojektował jako skórzane paski z metalowymi klamrami o dość uniwersalnym charakterze. To właśnie one niejednokrotnie przesądzają o dopasowaniu spodni do całości stylizacji.