Wiatrówki

18 wyników

Sortuj według:

Wiatrówki

Ubrania wierzchnie, takie jak wiatrówki, bardzo dobrze sprawdzają się w klimacie umiarkowanym. Częste, i także niespodziewane opady deszczu wiosną, latem czy jesienią potrafią zniwelować plany dłuższej eskapady czy spaceru po miejskim parku. Aby zminimalizować ryzyko nieudanej wycieczki, dobrze jest wybrać lekką kurtkę przeciwdeszczową.

Wiatrówki są praktyczne, ale o modne

Damskie i męskie wiatrówki są dziś nie tylko odzieżą funkcjonalną, ale też świetnie wpisują się do modowych kanonów. Starannie dobrane fasony zróżnicowana kolorystyka pozwalają znaleźć model zgodny z indywidualnymi preferencjami oraz dopasowany do pozostałych elementów garderoby. Damskie wiatrówki nie dość, że chronią przed opadami i nieprzyjemnych wiatrem, to jeszcze podkreślają atuty sylwetki, delikatnie akcentując talię. Męskie wiatrówki, prostsze w formie, poza kurtkami w żywszej kolorystyce, to także modele w stonowanych odcieniach. Te drugie wyglądają na tyle szykownie, że z powodzeniem można nosić je na oficjalne spotkania.

Wiatrówki i kurtki deszczowe

Wysoki poziom komfortu, który gwarantują męskie i damskie kurtki przeciwdeszczowe, to starannie dobrane materiały (lekkie i zarazem odpowiednio zabezpieczające przed wiatrem czy deszczem), wygodne zapięcia, obszerne kieszenie oraz lekkość. Zwiewne i lekkie wiatrówki polecamy zwłaszcza na ciepłą wiosnę czy lato. Na jesienną słotę i pierwsze, niezbyt mroźne, zimowe tygodnie rekomendujemy kurtki przeciwdeszczowe z podpinką i futrzanym kołnierzem. Atutem może być kaptur, doczepiany lub stały.

Wiatrówki: pierwszy stopień ochrony przed chorobami

Niezależnie od indywidualnych upodobań, sylwetki, wzrostu czy rozmiaru każdy znajdzie odpowiednią kurtkę przeciwdeszczową. Damskie i męskie wiatrówki zapewniają pierwszy stopień ochrony przed grypą, przeziębieniem i podobnymi infekcjami. To kolejny powód, aby zerknąć na przygotowane przez nas propozycje, dobrać fason, kolor oraz rozmiar i następnie złożyć zamówienie przez Internet.