1. Kobiety
   1. Odzież

  Zerres Greta

  Zerres Greta to niemiecka marka, która od 1919 roku stara się oferować swoim klientkom spodnie idealnie dopasowane do każdej figury, a jednocześnie zapewnić im pełną wygodę i swobodę noszenia.

  Zerres Greta - spodnie dla każdej kobiety

  Marka Zerres Greta to materiały o wyjątkowo wysokiej jakości pozwalające na stworzenie ponadczasowych spodni damskich na każdą okazję. W ofercie marki Zerres Greta nie znajdziesz więc fantazyjnych trendów i projektów prosto z najnowszych kolekcji modowych, ale idealne dopasowanie do sylwetki i wygodę pozwalające kobietom na dobranie spodni, które podkreślą atuty ich sylwetki, a jednocześnie pozwolą zachować pełną swobodę ruchów.

  Zerres Greta to spodnie cenione przez kobiety na całym świecie

  Jeansy to od lat jeden z ulubionych elementów ubioru, już nie tylko mężczyzn, ale też kobiet, dobierających do nich efektowne dodatki, które tworzą wygodne i niepozbawione casualowej elegancji kreacje do pracy, ale też na spotkania w czasie wolnym z przyjaciółmi. Zerres Greta to spodnie cenione przez kobiety na całym świecie, za krój uwzględniający ich budowę ciała, który podkreśla atuty sylwetki i umiejętnie ukrywa niedociągnięcia, z których bywają niezadowolone. Jeansy marki Zerres pozbawione są więc szwów, dzięki czemu nie mają kłopotliwych zmarszczek pojawiających się w talii czy w kroku. Ukrywając sprawiające często problemy obszary w talii i na biodrach, jeansy Zerres Greta sprawiają, że nogi wyglądają w nich na niebotycznie długie, a mieszanka bawełny i rozciągliwego elastanu, z których są uszyte, zapewnia komfort noszenia ich nawet przez cały dzień. Prosty krój, zróżnicowane rozmiary i kolory pojawiające się w sezonowych kolekcjach Zerres Greta powodują, że spodnie te wybierane są chętnie przez klientki na całym świecie.

  Zerres Greta sprawdzają się niemal w każdej sytuacji

  Zerres Greta to wygodne i eleganckie spodnie damskie, które dzięki odpowiedniemu dobraniu akcesoriów i pozostałych elementów ubioru sprawdzają się niemal w każdej sytuacji kobiet w różnym wieku. Połączone z koszulą, żakietem i szpilkami znakomicie sprawdzą się w trakcie spotkań biznesowych, a w zestawieniu z trampkami i ulubionym T-shirtem będą wygodnym strojem na wypad za miasto z przyjaciółmi czy nocne szaleństwo w modnym klubie.

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3