Świąteczne krawaty i muszki

1 wyników

Sortuj według:

  1. Blick Mucha z czystego jedwabiu Metaliczna czerwień - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Beżowy - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Żółty - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Pomarańczowy - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Dżins - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Zielony - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Antracytowy - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Miętowy - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Bleu - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Niebieski - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Fuksja - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Ciemnoróżowy - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Apricot - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Różowy - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Jasnoróżowy - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Srebrny - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Piaskowy - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Trzcinowy - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Liliowy - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Turkusowy - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Czerwony - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Ciemnoniebieski - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Biały - 1Blick Mucha z czystego jedwabiu Czarny - 1

Świąteczne krawaty i muszki

Świąteczne krawaty i muszki to dodatki stawiające przysłowiową kropkę nad i w stylizacji. Święta Bożego Narodzenia to jedne z najbardziej uroczystych dni w roku. Z tego względu warto zadbać o wyjątkowy strój, który podkreśli ich wyjątkowy klimat i pozwoli każdemu mężczyźnie poczuć się elegancko. Właśnie świąteczne krawaty oraz muszki sprawiają, że kompozycja staje się spójna i szykowna.

Okazje do noszenia świątecznych krawatów i muszek

To, jaki rodzaj stroju i dodatków powinien zostać wybrany na święta zależy przede wszystkim od miejsca, w którym będą obchodzone. Większość osób spędza Boże Narodzenie w towarzystwie najbliższych. Nie zmienia to jednak faktu, że rodzinne święta również wymagają odpowiedniej oprawy. Najczęściej mężczyźni wybierają na tę okazję garnitur oraz koszulę. Do perfekcyjnie skrojonej marynarki uszytej ze szlachetnej tkaniny znakomitym dodatkiem jest jedwabny krawat. Warto przy tym stawiać na modele w stonowanych kolorach. Świetnie sprawdza się bordo oraz granat. Dobrym pomysłem mogą okazać się świąteczne krawaty dwukolorowe, dekorowane delikatnym, pasiastym wzorem lub zdobione drobnymi groszkami.

Maksimum elegancji dzięki dobranym świątecznym krawatom i muszkom

W ostatnich latach wiele osób spędza święta w luksusowych hotelach lub restauracjach, gdzie przydadzą się świąteczne krawaty oraz muszki. Uroczystością, która na stałe wpisała się w polskie zwyczaje jest również wigilia firmowa. Zarówno pierwsza, jak i druga okoliczność wymaga skrupulatnie dobranego stroju. Obowiązkowym elementem jest w tym przypadku garnitur lub smoking. Jeżeli mężczyzna zdecyduje się na krawat, powinien wybierać jednolite warianty w stonowanych, ciemnych barwach. Dobrym pomysłem jest także muszka. Oprócz jednokolorowych wariantów, można pokusić się o modele zdobione eleganckim, ponadczasowym printem. Wybierając muszkę, koniecznie trzeba zadbać też o koszulę ze specjalnym, łamanym kołnierzykiem oraz listwą kryjącą guziki.

Świąteczne krawaty i muszki na luzie

Osoby, które spędzają święta w gronie znajomych oraz w górskich kurortach, gdzie panuje swobodna, weekendowa atmosfera, mogą pokusić się o odrobinę ekstrawagancji, wybierając świąteczne krawaty i muszki dekorowane zimowym nadrukiem. To doskonały sposób na to, aby wyróżnić się w tłumie i wyrazić swój zdystansowany temperament. Warto przy tym pamiętać, że tego typu dodatki świetnie pasują do swetrów – najlepiej tych o grubym splocie i wykończonych dekoltem w serek.