Aeronautica Militare

  1. Mężczyźni
   1. Akcesoria
   2. Odzież

  Aeronautica Militaire

  Włoska marka Aeronautica Militaire zaczynała swoją działalność jako firma dostarczająca odzież dla włoskich lotników. Obecnie z jej produktów korzystać może każdy, ale styl lotniczy, a raczej ogólny wojskowy, został jak najbardziej zachowany. Elementy takie prezentują się bardzo ciekawie i z ich wykorzystaniem fantastycznie stylizacje tworzyć mogą zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

  Aeronautica Militaire – styl militarny na różne okoliczności

  Propozycje marki Aeronautica Militaire to wysokiej jakości ubrania, które można nosić w różnych okolicznościach. W przypadku mężczyzn są to raczej ubrania casualowe, wśród których można znaleźć koszulki, przede wszystkim polo, koszule, kurtki typu bomber czy wytrzymałe spodnie. Wśród produktów dla kobiet znajdują się również koszule, które z powodzeniem można nosić nawet do pracy biurowej, koszulki, swetry czy kurtki. Niezobowiązujący styl tych ubrań i ich świetna jakość może spodobać się wszystkim i być stosowany na co dzień. Od ubrań Aeronautica Militaire nie stronią też mężczyźni, którzy chcą stylizować się na wojskowych - w produkty te można ubrać się od stóp do głów lub przemycić do swojego stylu tylko pojedyncze elementy.

  Barwy w projektach Aeronautica Militaire

  Cechą charakterystyczną ubrań dla wojska są ich stonowane, neutralne kolory, takie jak brąz, beż i zieleń. Barwy te dominują więc również w projektach Aeronautica Militaire. Dla osób, które wybierają te propozycje, jest to ich wielka zaleta, w ten sposób można bowiem nadać sobie swobodny wygląd, tak pożądany na co dzień. Poza tym takie neutralne barwy bardzo dobrze łączą się z innymi kolorami. Powoduje to, że ubrania Aeronautica Militaire są niebywale praktyczne. Łatwo jest zestawić je z wszelkimi innymi elementami, w różnych kolorach.

  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5