Blauer USA - kolekcja 2022

223 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5
  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5

Blauer USA

Blauer USA to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych firma odzieżowa zajmująca się produkcją ubrań przeznaczonych do codziennego użytku. Produkty tej marki charakteryzuje prosty design połączony z wysoką jakością wykonania. Firma specjalizuje się w okryciach wierzchnich - czyli kurtkach i płaszczach.

Blauer USA – rozwiązanie na chłodne dni

Najlepszym rozwiązaniem na chłodne, wczesnowiosenne lub późnojesienne dni są lekkie, puchowe kurtki. Takie odzienie gwarantuje jednocześnie odpowiednią ochronę przed porannym chłodem i przed wiatrem w ciągu dnia. Kurtki puchowe Blauer USA doskonale komponują się ze spodniami jeansowymi lub sztruksowymi. Ze spodniami bawełnianymi lub spodniami od tak zwanych garniturów sportowych również tworzą spójną całość. Puchowe kurtki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych - od stonowanych odcieni szarości czy granatu, po wyraziste i żywe odmiany czerwieni, pomarańczu czy żółci. Kurtki są dobrze dopasowane do sylwetki i sięgają mniej więcej do pasa.

Płaszcze i kurtki marki Blauer USA

Dla osób, które wolą ubierać nieco dłuższe okrycie wierzchnie przeznaczone są płaszczyki marki Blauer USA. W porównaniu do tradycyjnych kurtek, płaszczyki sięgają nawet za uda, więc w zimne dni na pewno nikt w nich nie zmarznie. Niektóre z płaszczów posiadają dodatkowo specjalny pasek, który można zawiązać na brzuchu. Jest to dobre rozwiązanie dla szczupłych osób - pozwala podkreślić dobrą sylwetkę. Dla osób, którym ciągle jest zimno przeznaczone są płaszcze z obszerną kapocą, pod którą zmieści się również czapka. Płaszczyki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Ich kolory są jednak zdecydowanie bardziej stonowane, niż kolory oferowanych kurtek.

Praktyczne rozwiązania Blauer USA

Blauer USA to nie tylko puchowe kurtki i płaszcze, lecz także kurtki przeznaczone na inne okoliczności. Dobrym rozwiązaniem dla osób, które pragną mieć zawsze wszystko przy sobie będą kurtki z dodatkowymi, obszernymi kieszeniami z przodu. Są one na tyle duże, że można pomieścić w nich portfel, telefon komórkowy czy nawet nieduży tablet. To kurtka dla osób ceniących sobie praktyczne rozwiązania. Marka Blauer USA nie zapomniała też o miłośnikach coraz popularniejszych ostatnio motywów militarnych. W ofercie producenta znaleźć można kurtki w różnych odcieniach wzoru moro. Co interesujące, kurtki w tym wzorze dobrze komponują się nie tylko ze sportowymi spodniami, lecz także z jeansami czy sztruksami.