Levi's

Spośród marek znanych pod każdą szerokością i długością geograficzną na szczególne uznanie zasługuje Levis. Początki firmy sięgają czasów gorączki złota w połowie XIX wieku, która miała miejsce na kontynencie amerykańskim. Pochodzący z Europy krawiec opracował model spodni roboczych, które nie tylko sprawdzały się podczas żmudnej pracy, ale także zapewniały odpowiedni komfort na co dzień. Patent z 1873 roku był i nadal jest potwierdzeniem przełomu, za który odpowiada Levi Strauss.

Levi Strauss – pionier spodni jeansowych

Levi's od samego początku to także wytrzymałość, wynikająca z najwyższej jakości denimu oraz dbałości o detale, takie jak szwy, metalowe nity czy guziki. Przez dekady zmieniały się modowe trendy i zanikały konwenanse. Stan ten nie byłby możliwy bez prekursorów, takich jak Levi's, którzy czerpią z klasyki, definiując ją zgodnie z wymogami czasów końca drugiej dekady XXI wieku. Przełomowym modelem w historii marki były legendarne 501 z końca XIX wieku, które na stałe wpisały się w popkulturę. Ceniony za prostotę i ponadczasowość model 501, i jego wariacje, w wiele lat po debiucie noszone były zarówno przez gwiazdy rocka i buntowników, jak także zwykłych użytkowników.

Dzisiaj Levi's to nie tylko spodnie

Tak było dawniej. Dziś zaś Levi's, o czym można się przekonać, zerkając na nasze propozycje, to nie tylko klasyczne spodnie jeansowe, ale również kurtki, bluzy, spódnice, buty, koszule oraz akcesoria i dodatki. Wszystkie wykonane z należytą starannością i przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Historia licząca blisko osiemnaście dekad zobowiązuje. Levi Strauss to ogromna różnorodność fasonów i kolorów. O ile przez lata dominował blue jeans, to następnie powodzeniem cieszyły się ubrania w innej kolorystyce. Dziś oferta Levi's obejmuje odzież dla mężczyzn, kobiet, młodzieży i dzieci. Jeans, materiał, który stanowi coś więcej niż synonim i wyróżnik marki, jest tylko jednym z kilku surowców.

Ogromna oferta marki Levi's

Współczesna oferta marki byłaby znacznie uboższa, gdyby nie kolejne przełamywanie skostniałych struktur modowych i obyczajowych. Rok 1934 to pierwsze spodnie Levi Strauss zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach. Od tego czasu firma kojarzyła się nie tylko z najwyższą jakością wykonania i odpowiednim doborem materiałów, ale także z nowoczesnością i znajomością kultury oraz oczekiwań nowoczesnych, dynamicznie zmieniających się społeczeństw. Wolność, swoboda czy bunt na stałe wpisały się w tradycję marki, której bogatą ofertę można przejrzeć na naszej platformie. Dziś, kiedy zanikają granice (także mentalne i kulturowe), Levi's obecny jest w ponad 120 krajach świata. Jeansy to nieodłączny element garderoby niezależnie od roli społecznej, płci czy wieku. Jeansy, których by nie było, gdyby nie Levi Strauss.

LEVI'S
  1. LEVI'S
  2. LEVI'S
  1. 1
  2. Strona 1 / 11
  3. 11