Levi's® - kolekcja 2023

1204 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 27
  3. 27
  1. LEVI'S
  2. LEVI'S
  3. LEVI'S
  1. 1
  2. Strona 1 / 27
  3. 27

Levi's

Spośród marek znanych pod każdą szerokością i długością geograficzną na szczególne uznanie zasługuje Levis. Początki firmy sięgają czasów gorączki złota w połowie XIX wieku, która miała miejsce na kontynencie amerykańskim. Pochodzący z Europy krawiec opracował model spodni roboczych, które nie tylko sprawdzały się podczas żmudnej pracy, ale także zapewniały odpowiedni komfort na co dzień. Patent z 1873 roku był i nadal jest potwierdzeniem przełomu, za który odpowiada Levi Strauss.

Levi Strauss – pionier spodni jeansowych

Levi's od samego początku to także wytrzymałość, wynikająca z najwyższej jakości denimu oraz dbałości o detale, takie jak szwy, metalowe nity czy guziki. Przez dekady zmieniały się modowe trendy i zanikały konwenanse. Stan ten nie byłby możliwy bez prekursorów, takich jak Levi's, którzy czerpią z klasyki, definiując ją zgodnie z wymogami czasów końca drugiej dekady XXI wieku. Przełomowym modelem w historii marki były legendarne 501 z końca XIX wieku, które na stałe wpisały się w popkulturę. Ceniony za prostotę i ponadczasowość model 501, i jego wariacje, w wiele lat po debiucie noszone były zarówno przez gwiazdy rocka i buntowników, jak także zwykłych użytkowników.

Dzisiaj Levi's to nie tylko spodnie

Tak było dawniej. Dziś zaś Levi's, o czym można się przekonać, zerkając na nasze propozycje, to nie tylko klasyczne spodnie jeansowe, ale również kurtki, bluzy, spódnice, buty, koszule oraz akcesoria i dodatki. Wszystkie wykonane z należytą starannością i przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Historia licząca blisko osiemnaście dekad zobowiązuje. Levi Strauss to ogromna różnorodność fasonów i kolorów. O ile przez lata dominował blue jeans, to następnie powodzeniem cieszyły się ubrania w innej kolorystyce. Dziś oferta Levi's obejmuje odzież dla mężczyzn, kobiet, młodzieży i dzieci. Jeans, materiał, który stanowi coś więcej niż synonim i wyróżnik marki, jest tylko jednym z kilku surowców.

Ogromna oferta marki Levi's

Współczesna oferta marki byłaby znacznie uboższa, gdyby nie kolejne przełamywanie skostniałych struktur modowych i obyczajowych. Rok 1934 to pierwsze spodnie Levi Strauss zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach. Od tego czasu firma kojarzyła się nie tylko z najwyższą jakością wykonania i odpowiednim doborem materiałów, ale także z nowoczesnością i znajomością kultury oraz oczekiwań nowoczesnych, dynamicznie zmieniających się społeczeństw. Wolność, swoboda czy bunt na stałe wpisały się w tradycję marki, której bogatą ofertę można przejrzeć na naszej platformie. Dziś, kiedy zanikają granice (także mentalne i kulturowe), Levi's obecny jest w ponad 120 krajach świata. Jeansy to nieodłączny element garderoby niezależnie od roli społecznej, płci czy wieku. Jeansy, których by nie było, gdyby nie Levi Strauss.