MAX&Co.

   Marka MAX&Co. to włoska marka, skupiająca się na tworzeniu unikalnych ubrań dla charyzmatycznych kobiet. Modne sukienki, eleganckie płaszcze, ciepłe pulowery czy kolorowe spodnie na każdą okazję to jedynie kilka przykładów stylowych ubrań, zaprojektowanych przez projektantów marki.

   Kobiece sukienki i spódnice marki MAX&Co.

   Za najbardziej kobiece marka MAX&Co. uznała sukienki i spódnice, dlatego to na nich opiera swoją ofertę odzieżową. Spódnice, jakie kobiety mogą znaleźć wśród markowych ubrań, są niezwykle oryginalne. Krótka czarna spódnica z zakładkami zaskoczy zapięciem z przodu, a spódnica midi zachwyci nasyconym kolorystycznie wzorem w kwiaty. Projektanci marki udowadniają, że nawet prosta spódnica ołówkowa może zaskakiwać deseniem materiału i dodatkowym efektownym wiązaniem. Moda na kolorowe spódnice jest obecna także wśród projektów marki. Bogato marszczone spódnice z barwnych tkanin, ale również spódnice z materiałów metalizowanych są równie popularne, jak spódnice mini wykończone jedynie graficznym haftem.

   MAX&Co. zaskakuje nietuzinkowymi fasonami  

   Kobiece są także sukienki MAX&Co., zarówno krótkie o lekko poszerzanym kroju, jak i idealnie dopasowane do sylwetki. Sukienki uszyte są z delikatnych tkanin, niektóre z nich są zdobi monochromatyczny, prosty nadruk lub wzór kwiatowy. Niezwykle kobiece są także modne bluzki z dekoltami, które bardzo często ozdabiane są delikatnymi falbankami czy marszczeniami. Także spodnie, zaprojektowane przez markę, mogą zaskakiwać prostym fasonem, ale i kolorem tkaniny. Jasne rybaczki, szerokie spodnie z dżerseju czy spodnie typu slim uszyte z kolorowej gabardyny pozwalają na podkreślenie swojego wyglądu. Modny wizerunek uzupełniają proste płaszcze, uszyte z jednolitej tkaniny, czasem klasyczne czarne płaszcze zapinane na rząd guzików, a czasem płaszcze dwurzędowe w intensywnym odcieniu fuksji.