Pepe Jeans - kolekcja 2023

855 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 19
  3. 19
  1. MARC O'POLO
  2. MARC O'POLO
  3. MARC O'POLO
  1. 1
  2. Strona 1 / 19
  3. 19

Pepe Jeans

Pepe Jeans – londyńska marka odzieży specjalizującej się w modzie ulicy i efektownych projektach jeansów kieruje swoją ofertę do młodych duchem ludzi, ceniących sobie niebanalny wygląd i życie pełne ekscytujących przygód.

Początki historii marki Pepe Jeans

Początki historii marki Pepe Jeans sięgają lat 70. i słynnej londyńskiej Portobello Road, której atmosfera zainspirowała Nitina Shaha i jego braci do otwarcia niewielkiego straganu z jeansami z oryginalnymi metkami i naszywkami. Ich projekty okazały się trafione w punkt i niewielka budka zmieniła się w jedną z najszybciej rozwijających się marek w Europie. Do jej popularności przyczyniły się seksowne, odważne kampanie reklamowe. To właśnie w jednej z nich zaczęła się kariera modelki Kate Moss. Pepe Jeans reklamowały też takie gwiazdy, jak Ashton Kutcher, Siena Miller czy Alexa Chung. Jeszcze w latach 80. firma Pepe Jeans trafiła na rynek amerykański, a w latach 90. rozpoczęła dynamiczną ekspansję po państwach europejskich. Salony marki znajdujące się obecnie w różnych krajach są zawsze urządzone z wykorzystaniem najbardziej charakterystycznych cech dla danej lokalizacji.

Czym wyróżnia się Pepe Jeans

Atutem i najbardziej docenianą cechą odzieży spod znaku Pepe Jeans jest przede wszystkim znakomity krój spodni jeansowych, choć jej oferta obejmuje obecnie znacznie więcej propozycji: sukienki, obuwie, okulary, torebki i akcesoria czy inne dodatki idealne dla wielbicieli mody streetwear. Swoją popularność Pepe Jeans zawdzięcza także wyjątkowej zdolności do ewolucji projektów, zgodnie z najnowszymi trendami podpatrywanymi przez projektantów na ulicach wielkich miast, umiejętności rzucania wyzwań światu mody oraz nieustannemu rozwojowi.

Marka światowa Pepe Jeans

Projektanci pracujący dla Pepe Jeans pochodzą z różnych stron świata, łączy ich jednak wspólna fascynacja Londynem i jego różnorodnością. Inspiracje londyńskiej ulicy widoczne są w nowych kolekcjach Pepe Jeans: różnorodnych, barwnych i żywych właśnie tak jak Londyn. Niezmiennie łączy je wyjątkowo wysoka jakość ceniona przez klientów, którzy wiernie wracają po kolejne ubrania spod znaku Pepe Jeans. To dzięki temu ubrania tej marki z odpowiednio dobranymi dodatkami pasują zarówno do codziennych sytuacji zawodowych, jak i luźnych wyjść z przyjaciółmi czy bardziej eleganckich okazji.