Sortuj według:

Set - kolekcja 2023

Miejski styl w modzie jest bardzo pożądany, nie tylko przez mieszkańców wielkich miast. Kojarzy się z nowoczesnością, praktycznością idącą w parze z elegancją, energią i aktywnością. Takie właśnie propozycje można znaleźć wśród produktów marki Set z kolekcji 2023.

Marka Set ma mocno miejski i nowoczesny styl

Projekty marki Set mają wyraźnie miejski styl, jeśli więc chcesz ubierać się właśnie w taki sposób, to już wiesz, gdzie szukać dla siebie ubrań. Jednocześnie, jak przystało na produkty damskiej marki, można wśród nich znaleźć propozycje seksowne, pozwalające podkreślić kobiecość. Są to między innymi sukienki z dekoltami nadające się na różne okazje, pięknie i miękko okalające ciało i pozwalające na podkreślenie wszystkich jego atutów. Stroje te zwykle są utrzymane w zwracających wzrok i kobiecych barwach. Miejski styl może też iść w parze z romantyzmem. Udowadniają to jedwabne kwieciste sukienki Set z uroczymi krótkimi rękawkami, które są idealne dla romantyczek mieszkających w wielkich miastach bądź kobiet chcących pogodzić styl retro z nowoczesnością. Propozycje takie świetnie nadają się na przykład na spotkanie z ukochanym.

Set miesza styl romantyczny i zadziorny

Kiedy zaś chce się nieco bardziej zadziornego stylu, można postawić na przykład na skórzane ramoneski Set, dostępne w różnych kolorach. Każda kobieta powinna posiadać w swej szafie przynajmniej jedną taką kurtkę, w podstawowym kolorze. Jest to szalenie praktyczne okrycie, znakomicie współgrające zarówno z jeansami i T-shirtem (a Set ma też świetne zadziorne T-shirty z niepokornymi napisami), jak i z na wskroś kobiecą i romantyczną sukienką, na przykład z tiulu.

Set stawia na najwyższą jakość

Choć marka Set ogółem stawia na nowoczesność, wśród jej propozycji nie brakuje strojów ponadczasowych, co także jest jej wielką siłą. Poza wspomnianymi skórzanymi kurtkami, są to też koszulki wykonane z wytrzymałych i świetnie noszących się materiałów, które pasują do wielu stylizacji. Panie rozsądnie podchodzące do mody i wybierające stroje na lata mogą też wybierać klasyczne sukienki, dobre na różne okazje, czy skórzaną spódnicę w indiańskim stylu, doskonale pasującą do stylu, boho czy do wielu innych, na przykład na zasadzie kontrastu. Ubrania te mają bardzo dobrą jakość, śmiało można więc inwestować w nie, mając pewność, że będą mogły służyć wiele sezonów.