Silver Jeans - kolekcja 2022

10 wyników

Sortuj według:

Silver Jeans

Pierwsze ubrania z denimu pojawiły się przed kilkunastoma dekadami w Kalifornii, kiedy to stanowiły roboczy uniform dla rządnych przygód i bogactwa poszukiwaczy złotego kruszcu. Dziś także najlepsze brandy wyspecjalizowane w projektowaniu spodni czy kurtek jeansowych pochodzą zza Wielkiej Wody. Świetnym przykładem jest pochodząca z kanadyjskiej Manitoby marka Silver Jeans, śmiało czerpiąca z dokonań innych firm, jak również intensywnie pracująca nad własnymi pomysłami. Dzięki takiemu połączeniu niemal sztampowy denim odkrywany jest na nowo i jak należy przypuszczać, przez kolejne dekady nadal będzie na topie.

Silver Jeans słynie z bogatej oferty mody plus size

Damskie i męskie spodnie Silver Jeans to oferta obejmująca między innymi jeansy slim fit, klasyczny krój kojarzący się z modelem 501 oraz modele rozszerzane. Dzięki temu każdy, niezależnie od preferencji i sylwetki, znajdzie coś dla siebie. Warto nadmienić, że marka słynie także z bogatej oferty mody plus size.

Silver Jeans to więcej niż spodnie

Poza spodniami Silver Jeans to również inne ubrania z wciąż urokliwego denimu. Spódnice, sukienki, kurtki czy kamizelki są pełne uroku i zaskakują starannym wykonaniem oraz materiałem najwyższej jakości. Dbałość o detale to następny z wyróżników oferty Silver Jeans. Poza ponadczasową kolorystyką, blue jeans, można znaleźć spodnie, spódnice czy kurtki Silver Jeans w wielu innych odcieniach. Na przeciwnych biegunach stoją czerń oraz biel. Są także modne spodnie w panterkę, jeansy z modnymi przetarciami i odbarwieniami oraz inne elementy garderoby w szerokiej gamie kolorystycznej.