Wyprzedaż Superdry

Wyprzedaż Superdry to idealna okazja, aby zaopatrzyć się w ubrania brandu w niższych cenach. Odzież z oferty marki pozwoli nam skompletować pełne wyposażenie na chłodne dni. Swetry, rękawice i bawełniane koszule rewelacyjnie wręcz sprawdzą się podczas wyjazdów narciarskich czy jesiennych dni spędzanych w górskiej chacie. Część z elementów oferty możemy jednak zastosować także jako modę miejską czy uliczną. Firma została założona w 2003 roku w spokojnym, brytyjskim miasteczku Cheltenham. Superdry w krótkim czasie zrewolucjonizowało świat mody swoim niezwykłym stylem. Projektanci nawiązują do trendów pochodzących z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Głównym elementem stylu jest jednak wplatanie we wzory i fasony elementów nawiązujących do Dalekiego Wschodu.

Uliczne trendy na każdą kieszeń w wyprzedaży Superdry

Sportowy, luźny i retro - te słowa najlepiej opisują kolekcje w wyprzedaży Superdry. Stonowane kolory świetnie komponują się z pozornie przypadkowymi wcięciami. No i nie należy zapominać o wpływach japońskich. Nawiązania do Kraju Kwitnącej Wiśni są szczególnie widoczne w wielobarwnych motywach, które ozdabiają bluzy, spodnie i kurtki, dając im to coś. Ponadto Superdry zwraca wyjątkowo dużą uwagę na kontrolę produkcji i dopasowanie. Oferuje towary premium, które dzięki wyprzedaży obecnie dostępne są w dużo niższych cenach.

Wyprzedaż Superdry - projekty marek dla niego i dla niej

Marka oferuje idealne połączenie stylu casualowego z budzącymi emocje detalami. Na wyprzedaży Superdry znajdziemy elementy zarówno lekko retro, jak i nawiązujące do współczesnych trendów. Wcięcia i miękkie, pastelowe kolory tworzą kolekcję damską. Same ubrania możemy uzupełnić akcesoriami - na przykład plecakiem z dziewczęcym wzorem. Męska oferta Superdry to przede wszystkim swoboda. Swetry i bluzy pozwolą jednak zachować nonszalancki ton podczas dni spędzonych w domu czy też ze znajomymi. Pod względem kolorystycznym znajdziemy tutaj zarówno żywe odcienie, jak i bardziej stonowane barwy. Wymienić należy ciemnoniebieskie kurtki o charakterze ponadczasowym. Pozwolą one zachować miejski, unikalny styl w każdym sezonie.