Jeansy dzwony

(22)
FAQ

Z czego robiony jest materiał jeansowy?

Jeans jest produkowany na bazie bawełny. Charakterystyczny dla niego jest tzw. splot diagonalny, do którego używa się różnobarwnych nici, zwykle białych i niebieskich lub białych i czarnych. Jeansy ze 100% bawełny są dosyć sztywne, dlatego w sklepach odzieżowych dostępnych jest wiele modeli z dodatkiem elastycznego streczu. Kultowa tkanina denimowa może mieć różną grubość, w zależności od tego, na jaką porę roku szyte są ubrania.

Jaka sylwetka najlepiej wygląda w dzwonach?

Poszerzane nogawki bardzo ładnie równoważą szerokie biodra, dlatego na pewno przypadną do gustu kobietom o figurze klepsydry. Świetnie wyglądają na sylwetce wysokiej i szczupłej - w takim przypadku można sobie nawet pozwolić na kobiece biodrówki. Jeśli masz pełniejsze kształty, również powinny spodobać ci się dzwony, zwłaszcza te o wysokim stanie. Wszystko zależy od doboru właściwego modelu.

Czy dzwony męskie są obecnie modne?

Spodnie dzwony to fason, który w latach 60-tych i 70-tych ubiegłego wieku spopularyzowali właśnie mężczyźni, zwłaszcza muzyczni idole tamtych czasów z zespołów Rolling Stones czy The Beatles. Obecnie ten fason jest dużo mniej popularny wśród mężczyzn niż kobiet, niemniej w ofertach niektórych marek spotkasz się także z męskimi modelami, które wyglądają bardzo ciekawie i pozwalają stworzyć oryginalny look.