Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 93
  3. 93
  1. 1
  2. Strona 1 / 93
  3. 93

Bluzki

Bluzka jest zdecydowanie najbardziej uniwersalnym oraz całkowicie niezbędnym elementem szafy każdej kobiety. Bez względu na styl, bluzki są potrzebne i basta - w romantycznym stylu, idealne do spódniczek, o sportowym kroju, doskonale na co dzień, czy eleganckie.

Bluzka zawsze modna

Choć moda damska nieustannie się zmienia, bluzki zawsze są w niej obecne. Zmieniają się co prawda trendy dotyczące fasonów czy wzorów, ale trudno jest powiedzieć, by jakaś bluzka była szczególnie niemodna, zwłaszcza że wiele zależy od tego, z czym się ją zestawi. Są bluzki dobre na co dzień, zwykle wykonane z tkanin gwarantujących najwyższą wygodę, na wielkie wyjścia, w szczególnie eleganckich fasonach, na przykład z modnymi baskinkami i falbankami, czy też biurowe bluzki z kołnierzykami i długimi rękawami. Nie mogło także zabraknąć zawsze modnych tunik, czyli bluzek o przedłużonym kroju.

Bluzki z falbankami - modny look w stylu vintage

Falbanki zdecydowanie wróciły do łask i nie są już kojarzone tylko z nieformalnymi uroczystościami. Współczesne bluzki z falbankami świetnie nadają się na wielkie wyjścia, ale jeśli umiejętnie się je zestawi, na przykład z prostymi spodniami, mogą być też znakomitym strojem biurowym. Doskonale wyglądają zwłaszcza że spodniami z podwyższonym stanem i szerokimi nogawkami typu marlena.

Bluzki typu slip - przede wszystkim wygoda

Dużo mniej formalną propozycją są bluzki typu slip, które cechują się luźniejszym krojem. Skutecznie można pod nimi ukryć obfitsze kształty, a także zapewnić sobie pełną wygodę. Ich luźny charakter świetne przeciwważą kołnierzyki, które czynią je strojem idealnym także do pracy.

Bluzki z falbanką na co dzień

Bardzo modne obecne są wszelkiego rodzaju bluzki z falbankami, ale nie są one zarezerwowane tylko na specjalne okazje. Takie stroje pokochają zwłaszcza romantyczki i wielbicielki kobiecego czy nawet dziewczęcego wyglądu. W Peek & Cloppenburg można znaleźć wiele takich bluzek. Mają one falbanki nie tylko w postaci baskinek, ale też pięknych ozdób w okolicach ramion czy na wysokości biustu bądź... całe składają się z falbanek. Takie stroje prezentują się niezwykle romantycznie, ale wcale nie trzeba łączyć ich ze zwiewnymi spódnicami, uzyskując look rodem z baśni. Znakomicie wyglądają połączone także z jeansami, tworząc bardzo modne i ultrakobiece zestawienie.