Weinmann

(55)
1od2
FAQ

Jak komponować paski damskie Weinmann – galanteria praktyczna czy ozdobna?

Czasy, gdy pasek używano tylko i wyłącznie w celach praktycznych już dawno odeszły w niepamięć. Dziś oczywiście spodnie czy spódnica ze szlufkami wcale nie są potrzebne, by stworzyć oryginalną stylizację z jego udziałem. Tak, paski damskie Weinmann mogą również pełnić rolę ozdobną i podkreślającą atrybuty figury. Wystarczy jedynie dopasować odpowiedni ich fason i kolor. Współcześnie paski chętnie noszone są także na biodrach. Ich funkcją jest wówczas przede wszystkim zaakcentowanie indywidualnego stylu właścicielki. Pasek okalający biodra idealnie koresponduje z prostą sukienką albo dzianinową tuniką.

Dlaczego skórzany pasek damski Weinmann to wybór idealny?

Podstawą produkcji pasków Weinmann jest skóra naturalna garbowana tylko i wyłącznie w naturalny sposób przy użyciu roślinnych ekstraktów. Firma docenia wysoką jakość tego materiału, elastyczność i różnorodność. Skóra pochodzi ze starannie wybranych garbarni, głównie tych zlokalizowanych w Toskanii. Z czasem na akcesoriach pojawia się stylowa patyna, podkreślająca naturalny proces starzenia się materiału.

Jakie są topowe stylizacje z udziałem pasków?

Kobiety pragnące nadążać za najnowszymi trendami i wyróżniać się z tłumu odważnymi stylizacjami upodobają sobie zwłaszcza szerokie paski z efektownymi klamrami. Takie akcesorium zakomponować można tak naprawdę na dowolnej odzieży. Na marynarce, płaszczu, kardiganie, koszuli czy dżinsowej kurtce.