Jeansy Skinny Fit

886 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 19
  3. 19
  1. 1
  2. Strona 1 / 19
  3. 19

Jeansy Skinny Fit

Bardzo dopasowane jeansy, o wąskich nogawkach, czyli Jeansy Skinny Fit, już jakiś czas temu wyparły dzwony i spodnie z prostym nogawkami. Kobiety pokochały Jeansy Skinny Fit za to, jak wspaniale modelują ich sylwetkę. Ich wielką zaletą na pewno jest też uniwersalność.

Jeansy Skinny Fit nadają się na różne okazje

Co istotne, Jeansy Skinny Fit nie są wcale przeznaczone jedynie dla szczupłych kobiet, które nosząc je, mogą pochwalić się smukłą sylwetką. Jeśli tylko dobrze dobierze się rozmiar, skinny mogą być świetnym wyborem także dla kobiet o pełniejszych kształtach. Pięknie wysmuklą i wydłużą nogi, wymodelują biodra i pośladki, zwłaszcza że można wybierać warianty o dodatkowych walorach modelujących. Peek & Cloppenburg ma wiele takich ofert, na przykład spodnie z dużymi kieszeniami na pośladkach optycznie je pomniejszają, a Jeansy Skinny Fit z wysokim stanem wspaniale spłaszczają i ukrywają brzuszek oraz wyszczuplają biodra. Uważać należy zaś na jeansy z podwiniętymi nogawkami, gdyż mogą optycznie skracać nogi.

Jeansy Skinny Fit do biura lub na co dzień

Kobiety cenią Jeansy Skinny Fit także dlatego, że mogą je nosić na różne sposoby i w różnych okolicznościach. Choć jeansy zwykle kojarzą się z niezobowiązującym stylem, rurki w czarnym kolorze mogą być nawet świetnym strojem biurowym, zwłaszcza jeśli połączy się je na przykład z białą koszulą. Dobrze nadadzą się też na inne okazje. Gdy zaś chce się zyskać niegrzeczny, rockowy wygląd, wystarczy postawić na podarte Jeansy Skinny Fit. Złotym środkiem, idealnym dla wszystkich, są zaś zwykłe, doskonale dopasowane jeansy w klasycznym błękitnym kolorze, ewentualnie lekko przetarte czy wyblaknięte.