Bikini 2022

1000 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 22
  3. 22
  1. Holiday-Shop
  1. 1
  2. Strona 1 / 22
  3. 22

Bikini 2022

Często uważa się, że w bikini wyglądają dobrze tylko kobiety w nienagannej figurze, ale tak naprawdę ważniejsze niż ciało jest coś innego. Kluczowe jest dobre dobranie bikini do swojej sylwetki, co sprawi, że nawet kobiety o pełniejszych kształtach czy wyraźnych mankamentach ciała będą wyglądać - oraz czuć się, co jest nie mniej ważne - doskonale na plaży.

Szeroki wybór strojów bikini w Peek & Cloppenburg

By dobrze dobrać bikini do swojej sylwetki oraz swoich potrzeb, trzeba mieć do wyboru wiele różnych modeli i fasonów takich strojów. Sklep Peek & Cloppenburg oferuje ogromny asortyment takich produktów, wśród których można znaleźć najmodniejsze i najatrakcyjniejsze propozycje cenionych producentów z 2022. Najważniejszy jednak jest fakt, iż jest to cała gama fasonów, krojów, kolorów, wzorów oraz stylów, na pewno więc uda się znaleźć strój idealny dla siebie.

Najważniejsza w bikini jest wygoda

By wyglądać i czuć się dobrze w bikini, strój musi być przede wszystkim wygodny. Nie ma więc mowy o opadającym staniku, źle dobranym fasonie dołu czy nieodpowiednim rozmiarze. Bikini musi być perfekcyjnie dopasowane pod każdym względem. Warto też mieć na uwadze fakt, iż kroje oraz wzory optycznie modelują sylwetkę. Tutaj znaleźć można bikini dające różne efekty. Gdy potrzebne jest bikini wygodne, bo na przykład spędza się czas na plaży aktywnie, niezbędne będzie bikini bardziej zabudowane i gwarantujące komfort, o sportowym kroju. Kiedy zaś chce się leniwego relaksu i pięknej opalenizny, trzeba postawić na głęboko wycięte fasony, które tylko symbolicznie zasłaniają ciało. Są to też stroje bardzo zmysłowe, idealne dla świadomych swego seksapilu kobiet.

Dobrze dobrane bikini to także bikini modne

Od kilku sezonów prawdziwym hitem są na przykład wysokie doły od bikini, sięgające talii. Takie stroje fantastycznie modelują sylwetkę, dodając zmysłowej linii biodrom oraz wyszczuplając brzuch. Taki strój może być świetnym sposobem na ukrycie mankamentów sylwetki, a także na podkreślenie pięknych kształtów dla tych kobiet, których figura nie ma żadnych defektów. Bardzo modne są również stroje typu bandeau, które sprawiają, że biust jest pięknie wyeksponowany. Takie góry często mają odpinane ramiączka. Po odpięciu można pięknie się opalić, zaś przypięcie ramiączek pozwala na zapewnienie sobie wygody podczas aktywności.