Espadryle damskie

60 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Espadryle damskie 2022

Efektowny wygląd można uzyskać nie tylko za pomocą wysokich obcasów. Espadryle są tego najlepszym przykładem, zwłaszcza że można je znaleźć w najfantastyczniejszych wariantach. Przede wszystkim jednak buty te są ogromnie wygodne, są więc idealnym wyborem na wiosnę i lato 2022 dla kobiet ceniących sobie komfort i niebanalny styl.

Sekret wyjątkowości espadryli tkwi w ich konstrukcji

Cechą charakterystyczną espadryli jest podeszwa z rafii, która jest stałym elementem, niezależnie od stylu czy innych aspektów obuwia. Ponadto espadryle w większości wykonywane są z tkanin, co zapewnia nie tylko doskonałe dopasowanie się butów do kształtu stóp, ale też doskonałą przewiewność. Czyni je to obuwiem idealnym na gorące dni, w którym nie trzeba obawiać się przegrzania stóp, ucisku czy odparzeń. Poza tym za pomocą espadryli można tworzyć bardzo efektowne wiosenne i letnie stylizacje.

Espadryle nadają się też na okazje eleganckie

Jeśli ktoś myśli, że espadryle mają wybitnie niezobowiązujący styl, nadający się tylko na wakacyjne wyprawy, to jest w błędzie. Wystarczy przejrzeć propozycje Peek & Cloppenburg, by przekonać się, że charakterystyczne buty z podeszwą z rafii mogą mieć też na przykład wieczorowy wygląd. Efekt taki producenci osiągają głównie za sprawą metalicznego materiału czy brokatu. Takie buty świetnie pasują na przykład do długich dżinsów i ciemnej bluzki - śmiało można wybrać się tak na przykład na dyskotekę i cieszyć się ogromną wygodą, jakiej nie zapewnią szpilki czy nawet sandały.

Espadryle do letnich, dziennych stylizacji

Są ich bardzo wdzięcznym elementem, gdyż można je zestawić niemal ze wszystkim. Znakomicie pasują do spodni, na przykład typowo letnich białych, z cienkiego materiału, do spodenek, spódnic o różnej długości i letnich sukienek. Wybierać można espadryle w jednolitych kolorach (szczególnie uniwersalne są białe lub beżowe) bądź postawić na bajecznie kolorowe wzory, od których nie można oderwać wzroku. Bardzo mocno kojarzą się one z letnią swobodą, radością i latem, będą więc doskonałym elementem wiosennych i wakacyjnych stylizacji.