Smart casual

9 wyników

Sortuj według:

Smart casual

Smart casual można określić jako swobodną elegancję, co będzie znakomitym kompromisem dla pań, które chcą podkreślać swoją kobiecość. Sztywne garnitury nie zawsze na to pozwalają, toteż stylistyka ta może być idealna. Sprawdza się w różnych okolicznościach, jak niektóre biura czy praca w urzędzie, przez wiele pań jest też stosowana na co dzień, co jest dla nich optymalnym wyjściem.

Styl smart casual

Pewną trudność jeśli chodzi o trzymanie się tego stylu powoduje zachowanie balansu. Trzeba bowiem uważać, by nie wyglądać zbyt swobodnie, ale jednocześnie nie zbyt formalnie i czuć się wygodnie. Nie jest to jednak trudne dla kobiet, dla których styl smart casual jest sposobem na zaspokojenie ich potrzeb. Jest to styl pań, które chcą wyglądać świetnie i czuć się wygodnie, nie wyobrażają więc sobie chodzić w podartych, wyblakniętych dżinsach i rozciągniętych swetrach. Styl smart casual to między innymi wygodne sukienki, o kobiecym kroju, ale wykonane z przyjemnych w dotyku tkanin, miękko układających się na ciele. W stylu tym ważne są też ciemne barwy, które uważane są za dużo bardziej eleganckie niż jasne kolory. Wytyczne są więc stosunkowo wyraźne i jeśli pozna się najważniejsze założenia tego nurtu, można zapewnić sobie na co dzień doskonały wygląd, który podziwiać będzie otoczenie.

Odkryj więcej stylu smart casual

W sklepie Peek & Cloppenburg znaleźć można liczne propozycje dla kobiet chcących ubierać się w typie smart casual. Są to między innymi sukienki w klasycznych wzorach, idealne na co dzień, o optymalnej długości do kolan lub lekko za kolana, pasujące kobietom w każdym wieku. Nie brakuje też ciemnych spodni i eleganckich, ale wygodnych bluzek. Gdy zaś nie wiadomo, czy jest się wystarczająco "smart", można dodać do stylizacji wyrazisty, elegancki dodatek, jak wyrafinowany zegarek czy elegancką torebkę.