Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 58
  3. 58
  1. 1
  2. Strona 1 / 58
  3. 58

Modne torebki

Torebki damskie spełniają dwie istotne funkcje. Po pierwsze zapewniają odpowiednią przestrzeń do przechowywania rzeczy osobistych, jak dokumenty, klucze i kosmetyki. Po wtóre są znakomitym uzupełnieniem kreacji. Mała, duża czy średnia torebka urozmaica kolorystycznym dopasowaniem lub zamierzonym kontrastem.

Modne torebki damskie

Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej torebki mogą być wykonane z wielu różnych materiałów. Pierwsze skojarzenie to skóra naturalna, elegancka i odporna na upływ czasu. Alternatywa to przede wszystkim torebki wykonane ze skóry ekologicznej, wybierane także przez miłośniczki zwierząt, wegetarianki i weganki. Kolejna propozycja to modne torebki materiałowe, również modele wykonane z denimu. Każda z nich ma swoje zwolenniczki, stąd wiele kobiet ma w szafie nie jedną, lecz kilka czy nawet kilkanaście torebek, różniących się wielkością, kolorem lub materiałem.

A może torebka sportowa?

Miłośniczki aktywnego spędzania czasu chętnie sięgają po torebki sportowe. Skórzane (także ze sztucznej skóry) bądź nylonowe zachwycają kolorystyką oraz praktycznością. Dobrze dobrana torebka sportowa posłuży przez wiele lat nie tylko podczas treningu.

Torby na zakupy

Podczas wizyty w galerii handlowej uzupełnieniem garderoby są większe torebki, w których można pomieścić nie tylko dokumenty czy rozmaite drobiazgi, ale też mniejsze zakupy. Duża torba świetne sprawdza się też zamiast aktówki lub plecaka. Funkcjonalność to ogromny atut.

Torebki na każdy dzień

Najpopularniejsze, ponadczasowe wręcz, są damskie torebki o geometrycznych kształtach i wyraźnie zaznaczonych krawędziach. Kolejną wartą uwagi propozycją są torebki półkoliste z miękkiej skóry lub z materiału, polecane szczególnie do swobodnych stylizacji. Bez względu na kształt i wielkość najważniejsze znaczenie dla komfortu jest dopasowany na długość i szerokość pasek (z wygodną regulacją), natomiast dla bezpieczeństwa istotny jest dobry, najlepiej z metalowymi ząbkami, zamek błyskawiczny.

Mnogość kolorów torebek wieczorowych

Torebki damskie zachwycają szeroką paletą barw i odcieni. Błyszczące w żywych kolorach świetne współgrają z suknią wieczorową. Uroku dodają świecące sprzączki barwą przypominające złoto lub srebro. Elegancja i szyk to też skórzane kopertówki w kolorze czarnym. Bez względu na wybrany kolor, elegancka kopertówka stanowi uzupełnienie wieczorowej kreacji. Pełni też rolę biżuterii, przyciągając uwagę obserwatorów.