1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Kurtki Barbour

  Lubisz łączyć komfort z bezpretensjonalnym szykiem? Kurtki Barbour są stworzone w sam raz dla fanów aktywności na świeżym powietrzu, którzy jednocześnie nie chcą rezygnować z dobrze pojętego stylu.

  Kurtki Barbour to niezwykła funkcjonalność oraz materiały najwyższej jakości

  W kurtkach Barbour na pierwszy plan wybija się niezwykła funkcjonalność oraz materiały najwyższej jakości, dzięki którym kurtki chronią przed zimnem i wiatrem. To wszystko sprawia, że ta szykowna, angielska marka odzieżowa cieszy się tak wielką renomą, zwłaszcza w przypadku odzieży outdoorowej. Najpopularniejszym modelem są kurtki pikowane siegająca do pasa lub lekko za biodra. Te pierwsze doskonale nadają się do stylizacji typu urban chic, podczas gdy dłuższe modele są odpowiednie na dłuższe spacery i przydadzą się osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Woskowana bawełna dodatkowo przyczynia się do ochorny przed niskimi temperaturami, wilgocią i wiatrem. Choć użyte materiały nie są grube, to zapewniają przyjemne, komfortowe ciepło, a uniwersalny krój dopasuje się do pozostałych elementów stylizacji - sportowej lub casualowej.

  Kurtki Barbour – zawsze na czasie

  Kurtki Barbour słusznie kojarzą się z przywiązaniem do nieprzemijających wartości i rozwiązań modowych, które są zawsze na czasie. Uniwersalna kolorystyka, utrzymana w chłodnych, ciemnych tonacjach będzie dobrze współgrać z jeansami lub czarnymi spodniami. Osoby, które lubią sie wyróżniać w tłumie, mogą za to wybrać modele w żywych lub jasnych barwach. Na wietrzne dni przydadzą się modele z wyjmowanym lub stawianym kołnierzem, czyli tak zwaną stójką. Aby zapewnić sobie maksimum komfortu, można dobrać szal w kontrastujących tonacjach, a do niego ciepłe rękawiczki i czapkę. Parki z kołnierzem odpinanym obszytym sztucznym futrem są wyjątkowo wdzięcznym akcentem sprawiającym, że cała stylizacja wygląda bardziej kobieco.

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2