Torebki z uchwytem dla kobiet

(564)
1od12
FAQ

Jak wybrać odpowiednią torebkę do stylizacji biznesowych?

Torebka biznesowa powinna mieć rozmiar mieszczący format A4, abyś mogła bez problemu przenosić w niej dokumenty, a nawet mały laptop lub tablet. Idealnie, jeśli jest lekko usztywniana, co wygląda elegancko i pomaga utrzymać w środku ład. Dodatkowe przegródki i kieszonki przydają się na schowanie małego kalendarzyka, smartfona lub kluczy. Zwykle stylizacje biznesowe są neutralne kolorystycznie, dlatego wybierz kolor czarny, beżowy, kremowy, koniakowy, szary. Jeśli jednak lubisz prezentować światu look z pazurem, wówczas możesz sprawić sobie torbę w odcieniu winnej czerwieni, ciemnej zieleni lub petrol. Warto postawić na najwyższą jakość, gdyż o elegancji świadczą również dodatki i detale.

Jak wybrać torebkę na imprezę?

Klasyczny fason na imprezę to mała torebka na długim pasku, jeśli jednak preferujesz torebki do ręki, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrała właśnie taki model. Szalenie modne w ostatnich sezonach są malutkie torebki, mieszczące zaledwie kilka przedmiotów, jak pomadka, chusteczka, klucze, pieniądze. Zwłaszcza te w pastelowych odcieniach podbijają serca fashionistek. Inna propozycja to torebki w kształcie półksiężyca na klasycznym lub łańcuszkowym pasku. Jeśli natomiast chcesz mieć w torebce więcej miejsca na potrzebne rzeczy, polecamy model w średnim rozmiarze z saszetką-kosmetyczką, w której pomieścisz kilka kosmetyków, lusterko lub inne przedmioty, które uznasz za przydatne.

Jaką torebkę wybrać na zimę?

Torebki do zimowych stylizacji zwykle są bardziej solidne i cięższe, niż modele letnie. O tej porze roku sprawdzają się na przykład modele pikowane. Jeśli lubisz, kiedy Twoje stylizacje wyglądają luksusowo, wówczas możesz zdecydować się na torebkę z materiału z metalicznym połyskiem. A co powiesz na propozycję z kożuszka lub imitacji futerka? To coś do półformalnych lub nieformalnych stylizacji - taki dodatek na pewno prezentuje się bardzo ciekawie.