INSIDER

Chcesz korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści w P&C i zyskać przy każdym zakupie?
Zapisz się teraz i zostań uczestnikiem programu INSIDER już dziś!

INSIDER

Jeśli Twoje roczne zakupy w P&C nie przekroczą kwoty 3000 zł,
możesz cieszyć się z poniższych korzyści:

Jako uczestnik programu INSIDER otrzymujesz 1 punkt za każde wydane 5 złotych. Jeśli uzbierasz 200 punktów w ciągu roku, zostaną one zamienione w Bonus INSIDER.

Jako uczestnik programu INSIDER możesz regularnie kupować specjalnie wyselekcjonowane, ulubione artykuły w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Jako uczestnik programu INSIDER otrzymujesz atrakcyjne rabaty oraz możesz brać udział w wybranych promocjach i konkursach.

Podając nam swoją datę urodzenia, jako uczestnik programu INSIDER, każdego roku otrzymasz pocztą elektroniczną prezent niespodziankę.

Wszystkie artykuły zakupione z kartą INSIDER można zwrócić lub wymienić do 62 dni – o ile nie noszą śladów użytkowania oraz posiadają oryginalnie przyczepione etykiety.

Wszystkie produkty, które zostały zakupione za okazaniem karty INSIDER, można zwrócić lub wymienić bez paragonu.

Dzięki INSIDER TO GO na smartfonie, nie tylko masz zawsze przy sobie kartę programu INSIDER, ale także dostęp do swojego konta online.

Jako uczestnik programu INSIDER korzystasz z ekskluzywnych promocji atrakcyjnych marek fashion i lifestyle.

INSIDER GOLD

Jeszcze więcej korzyści dla Ciebie: Jeśli Twoje roczne zakupy w P&C przekroczą 3000 złotych, otrzymasz status INSIDER GOLD i będziesz mógł cieszyć się dodatkowymi atrakcjami:

Jako uczestnik programu INSIDER o statusie GOLD otrzymujesz dwa punkty INSIDER za każde wydane 5 zł. Uzyskujesz podwójne punkty w porównaniu do statusu INSIDER.

Twój status INSIDER GOLD jest przepustką do ekskluzywnych eventów, które odbywają się w naszych sklepach, jak również w innych wybranych miejscach.

WIDEO-INSIDER

NASZA APLIKACJA

Dzięki INSIDER TO GO na smartfonie, nie tylko masz zawsze przy sobie kartę programu INSIDER, ale także dostęp do swojego konta online.

FAQ

Tutaj możesz połączyć swoją kartę INSIDER z kontem online. Kliknij przycisk „Zostań INSIDEREM”, jeśli jeszcze do niego nie należysz, lub przycisk „Zarejestruj kartę”, jeśli jesteś już jego członkiem. Jeśli wypełniłeś(-aś) zgłoszenie do programu INSIDER w domu, może minąć trochę czasu, zanim Twoje dane zostaną przetworzone i będziesz mieć możliwość dodania swojej karty online. Prosimy zatem o jeszcze trochę cierpliwości.
Pamiętaj, że aby mieć możliwość dodania karty INSIDER, należy spełnić następujące kryteria:
  • Imię i nazwisko na koncie klienta oraz na karcie INSIDER muszą być takie same.
  • Data urodzenia lub
  • adres lub
  • kod pocztowy
muszą być zgodne z danymi na koncie klienta oraz na karcie INSIDER.
Zachęcamy do zbierania punktów za pomocą karty INSIDER przy każdym zakupie dokonanym w sklepach stacjonarnych Peek & Cloppenburg (Wykaz placówek znajdziesz tu) oraz w sklepie internetowym (pod adresem: www.peek-cloppenburg.pl). Prosimy po prostu przy każdym zakupie przedłożyć kartę przy kasie lub wprowadzić swój numer INSIDER w sklepie internetowym na swoim koncie klienta.
Twoją osobistą kartę INSIDER otrzymasz pocztą w ciągu kilku tygodni od chwili złożenia wniosku (online lub w sklepie stacjonarnym).
Dzięki aplikacji INSIDER TO GO na smartfonie masz swoją kartę zawsze przy sobie. Tu masz dostęp do swojej karty INSIDER i możesz wygodnie okazać przy kasie podczas zakupów.
Chętnie przyślemy Ci nową kartę INSIDER. Prosimy w tym celu skontaktować się telefonicznie (bezpłatne połączenie) lub mejlowo z naszym serwisem klienta. Wkrótce otrzymasz pocztą swoją kartę INSIDER. Twoja stara karta INSIDER zostanie zablokowana.
Cieszymy się, że pozostajesz z nami w kontakcie! Prosimy w tym celu skontaktować się telefonicznie (bezpłatne połączenie) lub mejlowo z naszym serwisem klienta. Jeśli zmieniło się Twoje nazwisko, otrzymasz wkrótce pocztą swoją nową kartę INSIDER.
Na temat liczby uzbieranych punktów informujemy Cię każdorazowo przy zakupie – na paragonie oraz na koncie klienta INSIDER. Punkty INSIDER, które uzbierałeś(-aś), dokonując zakupów, są w pierwszej kolejności wykazywane osobno. Po upływie dwóch dni roboczych (przy zakupie w sklepie stacjonarnym) lub 30 dni roboczych (przy zakupie w sklepie online) punkty te zostają doliczone do całkowitej puli zebranych już przez Ciebie punktów. Jeśli masz pytania dotyczące liczby zebranych punktów, prosimy skontaktować się telefonicznie (bezpłatne połączenie) lub mejlowo z naszym serwisem klienta.

Program INSIDER

W ramach programu INSIDER firmy Peek & Cloppenburg zapewniasz sobie ekskluzywne korzyści przy każdych zakupach. Tutaj dowiesz się więcej o naszym świecie INSIDER, o karcie klienta Peek & Cloppenburg oraz o naszych atrakcyjnych ofertach programu INSIDER i możesz już dziś zostać INSIDEREM.

Korzyści karty INSIDER

Dzięki karcie klienta Peek & Cloppenburg zapewniasz sobie jako INSIDER wiele korzyści na raz. Podczas zakupów zbierasz punkty, co jest bardzo proste – za każde euro zakupu dostajesz jeden punkt.

Jeśli kupisz towar jako INSIDER i stwierdzisz, że jednak Ci się on nie podoba albo nie pasuje, możesz go wymienić w przeciągu 62 dni – nawet bez paragonu. Kolejnym plusem karty INSIDER jest to, że możesz brać udział w wybranych promocjach i konkursach. Ponadto, jako posiadacz karty Peek & Cloppenburg dostaniesz e-mailem niespodziankę z okazji swoich urodzin.

Dla Królowych Zakupów i miłośników mody: INSIDER GOLD

Jeśli kupujesz za ponad 3000 złotych w roku, upgradujemy status Twojej karty na „INSIDER GOLD”, co łączy się z dodatkowymi korzyściami, na przykład: za każde 5 złotych zakupu otrzymujesz dwa punkty a nie jeden. W ten sposób przy każdych zakupach zbierasz jeszcze raz tyle punktów co jako zwykły INSIDER firmy Peek & Cloppenburg. Jako posiadacz karty INSIDER GOLD możesz też przeżyć wyjątkowe chwile – daj się zaskoczyć!

Świat INSIDER zawsze na wyciągnięcie ręki dzięki aplikacji

Dzięki naszej aplikacji INSIDER TO GO masz kartę Peek & Cloppenburg zawsze przy sobie, na smartfonie – zarówno regularną kartę INSIDER jak i złotą kartę INSIDER GOLD. Poza tym masz dostęp do swojego konta online i możesz łatwo sprawdzić aktualne oferty i punkty zebrane w ramach programu INSIDER Peek & Cloppenburg.

Korzystaj z programu także online

INSIDERZY mogą korzystać z naszego programu także w sklepie internetowym. Po prostu dodaj swoją kartę INSIDER do konta klienta i wprowadź kod „INSIDER” podczas zapłaty. Peek & Cloppenburg oferuje Ci regularnie ulubione artykuły – wybrane specjalnie dla Ciebie – za atrakcyjną cenę. Zostań INSIDEREM i odkryj atrakcyjne korzyści i oferty, które czekają na posiadaczy karty INSIDER!

Skontaktuj się z działem obsługi klienta, jeśli masz pytania odnośnie karty INSIDER

Nasz dział obsługi klienta chętnie Ci pomoże, jeśli masz ogólne pytania dotyczące świata INSIDER oraz/lub swojej karty INSIDER.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 telefonicznie, pod numerem 0800216137*, oraz mailowo, pod adresem [email protected]


*bezpłatne połączenie ze wszystkich polskich telefonów stacjonarnych i sieci komórkowych.