Ramoneski 2020

  1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Ramoneski 2020

  Ramoneski to kurtki, które zdobyły swoich wiernych fanów już kilka dziesięcioleci temu. Warto jednak wiedzieć, że pierwsze modele motocyklowych kurtek, które w latach 60. i 70.  zyskały popularność dzięki gwiazdom rocka, zostały zaprojektowane niemal sto lat temu z myślą o motocyklistach. W 2020 noszą je wszyscy, którzy lubią miejskie stylizacje z charakterem.

  Kultowe kurtki skórzane wciąż inspirują projektantów

  Ramoneski już jakiś czas temu przestały kojarzyć się ze środowiskiem miłośników cięższych brzmień, niepokornych gwiazd srebrnego ekranu i zbuntowaną młodzieżą. Te ponadczasowe kurtki pasują do przeróżnych stylizacji - nie trzeba ich wcale łączyć z ciężkimi botkami i skórzanymi spodniami lub jeansami. Choć na ulicach widuje się klasyczne modele tych kurtek, to jednak mnóstwo osób chętnie korzysta z tego, że odzieżowe marki proponują nietypowe rozwiązania.  Czarna skórzana ramoneska z ukośnym zamkiem to ubranie, bez którego niektórzy nie wyobrażają sobie przejściowego sezonu, ale hitem są też kurtki biker z zamkiem pośrodku. Uniwersalną czerń można czasem zastąpić odcieniami beżu, jasnego różu lub nude. Są one polecane zwłaszcza na słoneczne dni.  Ramoneski w jasnych, pastelowych kolorach to propozycja idealna dla kobiet, które lubią nosić zwiewne sukienki w kwiaty.

  Ramoneski - niezawodne nie tylko na co dzień

  Wygodna ramoneska jest kurtką, po którą sięga się, wychodząc na zakupy, na spotkanie ze znajomymi, a także na uczelnię lub do pracy. Jest niezwykle praktyczna, ale oprócz tego dodaje pewnosci siebie i po prostu świetnie wygląda.  Podkreśla atuty męskiej i damskiej sylwetki i sprawia, że każdy outfit staje się bardziej oryginalny.  Osoby, które lubią wyróżniać się w tłumie, na pewno zainteresują się kurtkami biker w przyciągających uwagę kolorach - żółta, niebieska, pomarańczowa albo czerwona ramoneska to modowe hity.  Mając na sobie taki awangardowy element garderoby, trudno pozostać niezauważonym na imprezie, ale warto go wykorzystać również w codziennej stylizacji, gdy chce się mieć więcej energii do działania!

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2