* Akcja rabatowa jest ważna do godziny 24:00 dnia 28.02.2021 r. oraz obowiązuje na wszystkie przecenione artykuły w naszych sklepach stacjonarnych oraz w naszym sklepie online na: www.peek-cloppenburg.pl. Szczegóły dotyczące korzystania z kuponów znajdują się na stronie www.peek-cloppenburg.pl/faq/.

Ekskluzywnie dla posiadaczy karty klienta!

Dodatkowe 25%* na wszystkie przecenione produkty!

Wystarczy wpisać numer karty klienta w zakładce Moje Konto i w koszyku podać kod EKSTRA25.

Nie posiadasz karty klienta? Wystarczy wypełnić wniosek w jednym z naszych sklepów.

Ponowne otwarcie sklepów stacjonarnych
Peek & Cloppenburg!

#razemsilni

Cieszymy się, że możemy Państwa ponownie powitać w sklepach Peek & Cloppenburg i od nowa zainspirować modą. Tutaj mogą Państwo sprawdzić godziny otwarcia poszczególnych sklepów.

Obecna sytuacja nadal wymaga od nas odpowiedzialnego i konsekwentnego działania. W Peek & Cloppenburg zdrowie naszych klientów i pracowników, a także solidarne współdziałanie są naszymi priorytetami.

Właśnie dlatego podjęliśmy już liczne środki ostrożności w naszych punktach sprzedaży, aby zapewnić Państwu i naszym pracownikom ochronę.

To możemy nadal robić dla siebie i innych:

Nosić maskę ochronną

Utrzymywać higienę rąk

Kaszleć i kichać w zgięcie ramienia

Zachować odstęp

Płacić bezgotówkowoZ tego miejsca pragniemy Państwu podziękować za lojalność w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.Niech pozostaną Państwo zdrowi i dbają o siebie i innych!PONIŻSZE SKLEPY ZOSTAŁY PONOWNIE OTWARTE:

 

 

sklep flagowy

Odkryj również szczególną architekturę w pozostałych krajach.