1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Daniel Hechter

  Daniel Hechter to od lat synonim eleganckiej i wykwintnej mody damskiej i męskiej. Ta francuska marka założona w 1962 roku uznawana jest za producenta mody pret-a-porter przeznaczonej dla szerokiego grona odbiorców, dzięki korzystnym cenom w połączeniu z wysoką jakością i eleganckim krojem.

  Daniel Hechter - francuska moda w najlepszym wydaniu

  Projekty Daniela Hechtera jeszcze przed oficjalnym powstaniem tej marki doceniła już ikona francuskiego kina – śliczna Brigitte Bardot. Do dziś francuska marka pozostaje wierna idei tworzenia ubrań łączących ponadczasowy szyk z nowoczesnymi krojami. Osoby wybierające markę Daniel Hechter mogą być pewne najlepszej jakości materiałów i doskonałego wykonania, z dbałością o wszystkie szczegóły. Niezależnie od sytuacji, czy to czysto biznesowej, czy w trakcie eleganckiej kolacji, ubrania Daniela Hechtera dodają pewności siebie i pozwalają na zachowanie swojego indywidualnego stylu.

  Wyjątkowy, ponadczasowy i klasyczny marki Daniel Hechter

  Wśród ubrań marki Daniel Hechter można znaleźć zarówno eleganckie propozycje dla mężczyzn, jak casualowe kurtki czy dopasowane spodnie, jak i kobiet, np. piękne sukienki jedwabne z finezyjnym haftem, które zawsze przyciągną wzrok. W ofercie marki można znaleźć także doskonale skrojone marynarki damskie i dopasowane spodnie, które pozwolą przekształcić się w nowoczesną, niepozbawioną szyku bizneswoman. Na sytuacje prywatne można dobrać wygodne i ciepłe blezery z wykończeniem ze sztucznego futra lub pikowane kamizelki na zimniejsze dni, a figlarne bluzki i bolerka dobrać na specjalne okazje, kiedy można nieco pobawić się modą. Niezależnie od wybranych ubrań, marka Daniel Hechter zapewnia swoim klientom wyjątkowy, ponadczasowy i klasyczny styl łączący w sobie elegancję z lekką nonszalancją. Dzięki materiałom najwyższej jakości, optymalnemu krojowi i funkcjonalności, ubrania marki Daniel Hechter pozwalają na podkreślenie indywidualnego stylu z zachowaniem pełnego szyku na co dzień.

  Daniel Hechter
  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5