KARL LAGERFELD - kolekcja 2023

611 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 13
  3. 13
  1. 1
  2. Strona 1 / 13
  3. 13

KARL LAGERFELD – kolekcja 2023

KARL LAGERFELD to marka dedykowana dynamicznym ludziom, którzy cenią sobie modny styl z lekkim przymrużeniem oka. Kreatywnie zaprojektowane ubrania i akcesoria brandu inspirują do porzucenia schematów i odkrycia na nowo własnego image'u.

KARL LAGERFELD — styl, który nie potrzebuje reklamy

Założona przez legendarnego geniusza mody marka KARL LAGERFELD, także w 2023 zaskakuje oryginalnym podejściem do miejskiego stylu. W kolekcjach brandu można znaleźć odzież typu basic, z prostymi koszulkami i jeansami na czele, lecz większość propozycji przykuwa uwagę bezkompromisowymi detalami. Głównymi motywami pojawiającymi się zarówno na odzieży, jak i na akcesoriach marki KARL LAGERFELD, są logo brandu oraz podobizna niemieckiego projektanta, często zaskakująca swoimi różnymi, kreatywnymi wcieleniami. W połączeniu z dominującymi w kolekcjach barwami czerni i bieli, otrzymujemy wyrazistą mieszankę awangardowego szyku, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Sekret zawsze modnego wizerunku

Decydując się na jedną z propozycji marki KARL LAGERFELD, zyskujemy gwarancję, iż posłuży ona nam co najmniej przez kilka kolejnych sezonów. Założyciel brandu już dawno stał się jedną z ikon współczesnej kultury, dlatego też ubrania i dodatki ozdobione jego podpisem lub wizerunkiem są wyjątkowo odporne na zmienne trendy. Co więcej, nawet propozycje niezdradzające swojej przynależności do jednej z kolekcji marki KARL LAGERFELD, również nie stracą swojej aktualności dzięki ponadczasowemu designowi.

Jak stworzyć swój unikalny image dzięki propozycjom KARL LAGERFELD?

Wbrew pozorom, mimo charakterystycznego stylu, ubrania i dodatki marki KARL LAGERFELD są naprawdę proste w stylizowaniu. Mężczyźni mogą oprzeć swój look na przykład na koszulce z podobizną projektanta i uzupełnić ją ulubionymi jeansami lub chinosami. Z kolei kobiety mogą z łatwością dodać awangardowego szyku każdemu outfitowi, decydując się na jeden z dodatków. Czarna torebka z logo marki będzie świetnie współgrać zarówno z kobiecą sukienką i butami na obcasie, jak i z bardziej nieformalnymi elementami wizerunku.