Black Week

Black Friday 2023
Odkryj modne style

Black Friday zwany w Polsce Czarnym Piątkiem w tym roku przypada na 24. listopada. Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o popularnej promocji zakupowej. Będziemy również na bieżąco informować o promocji w P&C.

Pobierz aplikację P&C teraz

Pobierz i kupuj z łatwością - wszystkie marki, wszystkie stylizacje, wszystkie looki na Twoim smartfonie, przejrzyście i inspirująco.

AppStoreGooglePlay

Black Friday w P&C

W Czarny Piątek czekają na Ciebie liczne promocje i oferty rabatowe. Odkryj modę, buty i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci w wyjątkowo niskich cenach i znajdź nowe trendy w P&C.

Kiedy odbędzie się Black Friday 2023?

Data Black Friday jest łatwa do ustalenia, ponieważ jest to zawsze piątek ostatniego tygodnia listopada. Następny Black Friday będzie miał miejsce 24 listopada 2023 roku. Amerykański prezydent Roosevelt pośrednio określił datę Czarnego Piątku w 1939 roku, ustalając stałą datę Święta Dziękczynienia, północnoamerykańskiego święta plonów. Black Friday jest zawsze pierwszym dniem po Święcie Dziękczynienia, które przypada zawsze w czwarty czwartek listopada. Można więc łatwo określić datę Czarnego Piątku, rzucając okiem na kalendarz.

Black Friday 2023 w Peek & Cloppenburg

Black Friday zwany w Polsce Czarnym Piątkiem w tym roku przypada na 24. listopada i w Stanach Zjednoczonych jest pierwszym dniem po Święcie Dziękczynienia, który rozpoczyna oczekiwanie na Boże Narodzenie. Już tego dnia, prawie miesiąc przed Wigilią, wiele rodzin w USA rozpoczyna szał zakupów prezentowych na Gwiazdkę. Dzięki wyjątkowo atrakcyjnym cenom można wtedy naprawdę dużo zaoszczędzić. I chodzi tutaj nie tylko o pieniądze, ale i o czas, który przed samym Bożym Narodzeniem można wykorzystać na inne świąteczne przygotowania niż zakupy. Świętuj zakupowe przyjemności w czasie Black Friday 2023! 

Już 24. listopada warto zajrzeć do naszego internetowego sklepu, aby przekonać się, ile atrakcyjnych produktów w znanych marek będzie można tego dnia znaleźć w atrakcyjnych cenach. Kto pierwszy, ten lepszy: warto tego dnia o tym pamiętać nie tylko robiąc zakupy w tradycyjnych sklepach, ale i w ich internetowych odpowiednikach. Ilość towaru jest ograniczona, a aby mieć pewność, że wybrany przeceniony produkt dostaniemy w naszym rozmiarze, warto zajrzeć do Peek & Cloppenburg już przed północą.

Dlaczego Black Friday jest tak popularny?

W Stanach Zjednoczonych Black Friday jest tak popularny, ponieważ wielu Amerykanów ma wtedy urlop. W 4. czwartek listopada świętują oni zawsze Święto Dziękczynienia i każdy, kto ma taką możliwość, bierze dodatkowo piątek wolny, aby mieć długi weekend. Dzięki temu wyprawy do sklepów w Black Friday są tak popularne i wiele osób czeka cały rok na to wyjątkowe święto zakupów. W P&C znajdziesz odzież na każdą okazję, dlatego Czarny Piątek jest szczególnie dobrą okazją na zrobienie zakupów. Taka obniżka zdarza się raz do roku, więc nie warto zwlekać!