Wellensteyn Funkcje & design
Wellensteyn logo
Favourite Outerwear
Funkcje & design
Północny ekspert od kurtek, Wellensteyn, stał się absolutnym ulubieńcem klientów. Wysokiej jakości kolekcje odzieży wierzchniej zachwycają każdego roku inteligentnymi funkcjami, trwałością, wysoką jakością i absolutnie innowacyjnym designem. Odkryj naszą szeroką gamę artykułów!
Style & function
Outdoorowy ulubieniec

Doskonała funkcjonalność i modny wygląd: outdoorowy ulubieniec „Starstream” marki Wellensteyn spełnia wszystkie wymagania, aby zapewnić dobrą ochronę jesienią i zimą. Bestsellerowy model przekonuje wielofunkcyjnymi detalami oraz wodoodpornymi i wiatroszczelnymi materiałami.

Funkcjonalność

Marka Wellensteyn jest ekspertem od kurtek, które przekonują ponadczasowym designem oraz inteligentnymi funkcjami. W licznych kieszeniach można bezpiecznie i dyskretnie schować przedmioty osobiste. Ocieplające detale, takie jak specjalne mankiety lub kieszenie z podszewką, zapewniają szczególnie dobrą ochronę przed wiatrem i trudnymi warunkami atmosferycznymi, zarówno na co dzień, jak i podczas wypraw.

Kurtki mezczyzni
Porady dotyczące pielęgnacji

Zebraliśmy odpowiednie wskazówki dotyczące pielęgnacji, które sprawią, że kurtki będą towarzyszyły nam przez długi czas.

W taki sposób możesz
pielęgnować swoją kurtkę
  • Przed praniem odwróć kurtkę na lewą stronę i zapnij wszystkie zamki błyskawiczne i rzepy. Odepnij również elementy wykonane ze sztucznego futra.
  • Przed praniem usuń plamy niewielką ilością płynnego detergentu lub mydła galasowego. Kurtkę Wellensteyn można prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym.
  • Do prania kurtek najlepszy jest delikatny detergent, a do modeli puchowych lepiej użyć specjalnego środka do prania puchu.
Tego nie rób,
aby zachować kurtkę w dobrym stanie
  • Do prania kurtek Wellensteyn nie używaj płynu do płukania tkanin.
  • Kurtki nie powinny być czyszczone chemicznie.
  • Nie wkładaj kurtek do suszarki bębnowej.
  • Kurtki Wellensteyn nie powinny i nie muszą być prasowane.