Moda ślubna

LET'S CELEBRATE LOVE

MODA ŚLUBNA

Dla pary młodej oraz rodziny i przyjaciół:

Wyjątkowe i inspirujące stylizacje – aby najpiękniejszy dzień Twojego życia był jeszcze piękniejszy. Z nami z brawurą stawisz czoła weselnemu wyzwaniu.

ZOBACZ WSZYSTKIE SUKIENKI ›
 
W kościele

ROMANTYCZNIE & WYTWORNIE

PANNA MŁODA – ŚLUB KOŚCIELNY

Love is in the air: ślub kościelny to dla nas okazja, aby poczuć się jak księżniczka. W tym dniu można pozwolić sobie na więcej — to samo dotyczy również sukni ślubnej. Pragniemy, abyś mogła uczynić z tego szczęśliwego dnia także najmodniejszy moment w swoim życiu! Daj się zainspirować naszą modą ślubną.

SUKNIE ŚLUBNE › TWÓJ TYP FIGURY ›

DODATKI

DOPEŁNIENIE STYLIZACJI

Buty i torebki wieczorowe tworzą doskonałe wykończenie Twojej stylizacji panny młodej, a bolerka i żakiety stanowią idealne dodatki w tym wyjątkowym dniu.

KUP DODATKI DLA PANNY MŁODEJ ›
Buty
DODATKI
 
Pan młody

DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK

PAN MŁODY

W dniu ślubu mówisz dwa razy "tak" – do Twojej przepięknej panny młodej jak i do Twojego nowego garnituru lub smokingu, który już zawsze będzie przywodził na pamięć ten wyjątkowy dzień. Najważniejsze: Twój garnitur czy smoking powinny pasować kolorystycznie do stylizacji panny młodej. Znajdź u nas garnitury i dodatki na ten ważny dzień!

STYLIZACJE DLA PANA MŁODEGO ›

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Nasz przewodnik po świecie garniturów opisuje 5 kroków do znalezienia idealnego garnituru, objaśnia etykietę ubioru i prezentuje różne kroje naszych garniturów.

NASZ PRZEWODNIK PO ŚWIECIE GARNITURÓW ›
 
Druhny

RAMIĘ W RAMIĘ

DRUHNY I GOŚCIE WESELNI

Panna młoda dzieli się swoim szczęściem w tym niepowtarzalnym dniu ze swoimi najbliższymi przyjaciółkami. Otoczona druhnami będzie jeszcze bardziej cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Modowe wyzwanie dla Ciebie i innych gości: czuć się pięknie i komfortowo, a jednocześnie nie przyćmić panny młodej. Stonowany ciemnoniebieski lub pudrowe odcienie, miętowy i pastelowe kolory to Twoi sprzmierzeńcy.

SUKIENKI DLA DRUHEN I GOŚCI WESELNYCH ›

Jeszcze jeden powód do świętowania: odkryj nasz przewodnik po świecie sukienek z 4 topowymi krojami sukienek, objaśnieniami etykiety ubioru i poradnikiem dla typów sylwetki.

NASZ PRZEWODNIK PO ŚWIECIE SUKIENEK ›
 
Świadkowie i goście

BEST MAN

ŚWIADKOWIE I GOŚCIE

Ogólne zasady: dwuczęściowy garnitur w kolorze niebieskim lub czarnym to idealny wybór na każdą uroczystość. W zależności od oprawy przyjęcia weselnego mamy jednak czasem większą swobodę działania i możemy sięgnąć po garnitur w jaśniejszym odcieniu. Zawsze jednak należy pamiętać, aby nie przyćmić pana młodego. Daj się zainspirować naszą ofertą garniturów.

GARNITURY DLA ŚWIADKÓW ›

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Nasz przewodnik po świecie garniturów opisuje 5 kroków do znalezienia idealnego garnituru, objaśnia etykietę ubioru i prezentuje różne kroje naszych garniturów.

NASZ PRZEWODNIK PO ŚWIECIE GARNITURÓW ›

DODATKI

DOPEŁNIENIE STYLIZACJI

Uzupełnij stylizację pana młodego eleganckimi butami i paskiem wysokiej jakości. Muszka lub krawat stanowią idealne dodatki w tym wyjątkowym dniu.

KUP DODATKI DLA PANNA MŁODEGO ›
BUTY GARNITUROWE
MUSZKI
PASKI
 

GDY DZIECI BIORĄ ŚLUB

MAMA PANNY MŁODEJ

Kwestia własnego wyglądu w wielkim dniu syna lub córki jest dla mam często drugoplanowa. Pozwól nam zadbać o to, aby Twoja stylizacja była idealna! Skorzystaj z naszych inspiracji, abyś w tym dniu poczuła się również doskonale i komfortowo ubrana. Od sukienek z bolerkiem lub bez, przez kostiumy, aż po zestawy ze spodni i bluzek.

STYLIZACJE DLA MAMY PANNY MŁODEJ ›

Profesjonalne porady: odkryj nasz przewodnik po świecie sukienek z 4 topowymi krojami sukienek, objaśnieniami etykiety ubioru i poradnikiem dla typów sylwetki.

NASZ PRZEWODNIK PO ŚWIECIE SUKIENEK ›
 
Urząd stanu cywilnego

ELEGANCKO & NATURALNIE

PANNA MŁODA – ŚLUB W URZĘDZIE STANU CYWILNEGO

Czas na magiczne „tak” — nie tylko dla Twojego przyszłego małżonka, ale także dla może nieco skromnej, ale nadal przepięknej i idealnej sukienki na ślub cywilny. Od krojów etui,
aż po te o linii A — odkryj swoją nową, wymarzoną sukienkę na ten szczególny i oficjalny dzień.

SUKIENKI NA ŚLUB CYWILNY › TWÓJ TYP FIGURY ›

PRZEWODNIK PO SUKIENKACH

Przewodnik po sukienkach

JESZCZE JEDNA OKAZJA DO ŚWIĘTOWANIA: WSZYSTKO O
FASONACH I NAJLEPSZYCH TRENDACH.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ›
HIGH SCHOOL

PRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA GARNITURÓW

TAKE CARE

Od sklepu do domu, od domu do miejsca uroczystości — i z powrotem. Potem czyszczenie i powieszenie w szafie aż do następnej okazji. Suknie i garnitury na wyjątkowe okazje muszą najczęściej naprawdę dużo znieść. Oto najważniejsze wskazówki dotyczące pielęgnacji, które pozwolą ochronić Twoje ulubione delikatne ubrania.

WIĘCEJ INFORMACJI ›